Brwinów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
500 PLN
Powierzchnia
10 m2

Mieszkania znajdujące się w parterowym domu o powierzchni 300m2, na działce 2500m2, w południowej części Brwinowa. W okolicy luźna zabudowa domami jednorodzinnymi.

* Dom wybudowany został z cegły poroterm, pokryty został blachodachówką wysokiej jakości, postawiono ściany działowe. Budynek jest ocieplony i otynkowany.
* Dom składa się z 11 pokoi 2 osobowych i 3 pokoi 3 osobowych, posiada 5 łazienek, 2 aneksy kuchenne.
* Na terenie nieruchomości wydzielone są miejsca postojowe.

Znakomicie nadaje się na hostel, kwatery dla pracowników.
Cena wynajmu: 500 złotych miesięcznie od osoby w pokoju, w co wliczone już są wszystkie koszty eksploatacyjne: prąd, woda, gaz i kanalizacja.

Znakomita lokalizacja - do centrum Brwinowa ok.15 minut pieszo. W niedalekiej okolicy sklep spożywczy, trasa A2 - mimo tego jest to jednocześnie cicha, zielona okolica nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa oświetlona.

Skontaktuj się z nami w celu prezentacji!

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

MiK Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MiK Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MiK Nieruchomości z siedzibą przy Powstańców Warszawy 23, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej