fbpx

Brwinów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
610 000 PLN
Powierzchnia
64 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Brwinowie wraz z ogródkiem i wolnostojącym garażem przed którym jest wyłożona kostka. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 64 m2.

Mieszkanie jest przestronne, wysokość mieszkania 2,95 m, posiada układ otwarty, składa się z sypialni - 22 m2. z bardzo pojemną i funkcjonalną szafą, salonu - 20 m2. wraz z kominkiem, kuchni 9,4 m2. w pełni wyposażoną, łazienki z oknem - 5,55 m2. oraz korytarza.

Podłoga w mieszkaniu wykonana jest z gresu oraz paneli. Okna są plastikowe, drzwi wejściowe antywłamaniowe Gerdy wymienione w 2016 r. Mieszkanie posiada własny system grzewczy, zamontowany jest dwu-funkcyjny piec gazowy firmy Termet na gwarancji, w grudniu 2022 wymieniony na nowy. Do mieszkania przynależy piwnica z oknami o powierzchni 19 m2. oraz strychu.

Powierzchnia działki, na której znajduje się kamienica to 671 m, powyżej znajdują się dwa mieszkania.

Kamienica znajduje się w kilka metrów od modernizowanego parku z elementami starodrzewia, z nowoczesnym placem zabaw dla dzieci oraz strefą ćwiczeń. Wokół kamienicy pełna infrastruktura. W okolicy znajdują się dwie szkoły-podstawowa oraz liceum przedszkola i dwie galerie handlowe, kilka supermarketów, prawdziwy targ, gdzie w każdą sobotę można zrobić zakupy od bezpośrednich wytwórców, kościół, do stacji PKP 2 minuty spacerem.

Z Brwinowa prowadzi łatwy dojazd do węzła autostrady A2 w Pruszkowie bądź w Grodzisku (ok. 6 km).

Zapraszam do kontaktu pod numerem 504-242-528 w celu umówienia dogodnego terminu na prezentację nieruchomości.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bazarek, Przedszkole, Park, Kościół, Sklep, Apteka, Zabudowa niska, Szkoła, Plac zabaw
  • Komunikacja: Kolej

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej