Warszawa, Śródmieście, ul. Podwale

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
649 000 PLN
Powierzchnia
39,17 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

TA OFERTA UMOŻLIWIA OBEJRZENIE NIERUCHOMOŚCI W FORMIE WIRTUALNEGO SPACERU.

Nowa oferta w M&K Nieruchomości - mieszkanie zlokalizowane na Starym Mieście. Świetna okazja inwestycyjna.

Stare Miasto jest najstarszą częścią Warszawy i jednocześnie kolebką całej stolicy. Warszawska Starówka to także tętniące życiem ulice, zabytkowe kamienice, brukowane drogi i malownicze krajobrazy. Miejsce to gwarantuje nam bliskość wielu atrakcji, restauracji, kawiarni, punktów widokowych. Mieszkanie w tym punkcie to miejsce dla prawdziwego miłośnika Warszawy.

Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Sypialnia połączona z łazienką, salon z widokiem na Barbakan Warszawski z długoletnią historią i piękną architekturą. Barbakan został wzniesiony około 1548 jako element warszawskich murów obronnych.

Podłogi wyłożone gresem i deską podłogową. Aranżacja mieszkania inspirowana stylem Loftowym - w określonych punktach mieszkania na ścianach znajduje się surowa cegła, taki element nadaje nieruchomości charakteru i cieszy oko. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, istnieje możliwość powiększenia jego powierzchni poprzez zaadaptowanie poddasza, które znajduje się bezpośrednio nad mieszkaniem. Orientacja okien wschodnia.

Nieruchomość znajduje się na ostatnim (trzecim) piętrze kamienicy. Wejście na dziedziniec oraz klatkę schodową odbywa się z pomocą wpisanego kodu na domofonie.

Czynsz administracyjny wynosi 540 zł. W skład czynszu wchodzą:

- wywóz odpadów
- zaliczki na zużycie wody
- ogrzewanie
- zarządzanie częściami wspólnymi
- fundusz remontowy

Dodatkowo płatne - opłata za zużycie energii elektrycznej.

Mieszkanie sprzedawane jest z wyposażeniem.

Skontaktuj się z nami w celu prezentacji!

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bar, Sklep, Park, Kościół
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej