fbpx

Kanie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
520 000 PLN
Powierzchnia
900 m2

Działka budowlana o powierzchni 900 m położona w Kaniach. Wymiary działki to szerokość 30m i głębokość 30m. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie domu jednorodzinnego oraz zabudowy gospodarczo-garażowej (decyzja wydana 02.10.2012r.)

* Media: prąd i gaz w ulicy (5m do działki), kanalizacja w ulicy (20m do działki), woda miejska w trakcie budowy (wydana decyzja przez gminę dla inwestycji polegającej na budowie sieci wodociągowej).
* Działka zlokalizowana w spokojnej okolicy, niska zabudowa domków jednorodzinnych, obok las, miłe i przyjazne sąsiedztwo.
* Działka po wykonanych badaniach archeologicznych oraz dopuszczona do zabudowy i zagospodarowania.

Lokalizacja i położenie działki jest jej atutem. Do przystanku WKD zaledwie kilka minut pieszo, ok. 500 m w linii prostej.

• • • Kanie położone są w powiecie Pruszkowskim w gminie Brwinów. Jest to bardzo popularna miejscowość położona w bliskiej okolicy Warszawy. Dogodny dojazd do stolicy kolejką WKD zajmuje ok.30 minut. Miłośnicy jazdy konnej odwiedzają tu Ośrodek Jazdy Konnej Patataj, organizujący co roku Mazowiecki Piknik Country. Intensywny okres zabudowy Kań przypada na ostatnie kilkanaście lat kiedy to zaczęto wydawać pozwolenia na wydzielanie z gruntów rolnych terenów pod budownictwo jednorodzinne. W okresie tym powstało wiele interesujących architektonicznie domów, umiejętnie wtopionych w istniejącą zieleń starodrzewu, dokończono elektryfikację ulic, a na wielu z nich położono asfaltową nawierzchnię. Wybudowano kilka obiektów handlowych i usługowych. Kanie z typowej wsi rolniczej przeobraziły się w ładną podwarszawską miejscowość stanowiącą uzupełnienie leżących na trasie WKD znanych miejscowości jak Komorów, Milanówek czy Podkowa Leśna. Osiedla się tu coraz więcej interesujących ludzi kultury, sztuki i rzemiosła. • • •

Skontaktuj się z nami w celu prezentacji!

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej