Komorów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
665 000 PLN

Działka budowlana o powierzchni 1415 m2 położona w Komorowie (powiat pruszkowski, woj. mazowieckie) przeznaczona do zabudowy jednorodzinnej.
Działka bardzo ustawna, zbliżona kształtem do trapezu o bokach 45 i 31 m oraz dwóch bokach po 35 m.

Malownicza działka położona niemal w samym sercu willowej dzielnicy Komorowa. Jej lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z Warszawą, Pruszkowem oraz centrum samego Komorowa (stacja WKD – dojazd do Centrum W-wy tylko 35 minut!), sklepy, restauracje, kwiaciarnie, apteki, nowoczesny plac zabaw w odległości ok. 400 m.) W odległości ok. 800 m cieszące się ogromną popularnością przedszkole oraz szkoła podstawowa wraz z liceum.

Olbrzymim atutem jest niedaleki węzeł autostradowy w Pruszkowie (ok. 5 km), obwodnica w Michałowicach (ok. 7 km) oraz nowy węzeł Puchały (obok Janek) zapewniająca doskonały dojazd do Warszawy (jedyne 20 min do ul. Puławskiej, 20 min do Wisłostrady).

Miasto-ogród Komorów przyciąga swoim kameralnym charakterem oraz założeniami zieleni (zabytkowa aleja lip, nieopodal szlak turystyczny). Jest to typowy teren zabudowy jednorodzinnej z prężnie działającą społecznością mieszkańców (piwnica artystyczna K40, imprezy okolicznościowe, festyny). O prestiżowym charakterze tego miejsca świadczą również jego mieszkańcy. Osiedliło się tu wiele znanych osobistości ze świata filmu, kultury oraz polityki.

Działka porośnięta jest starodrzewem, który całkowicie odgradza ją od ulicy. Jest również uzbrojona (wszystkie media w ulicy).

Zapraszam do kontaktu.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej