Kanie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
355 000 PLN

Działka w Kaniach bardzo ładnie położona przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego (posiada aktualne warunki zabudowy). Działka jest ogrodzona i podniesiona w kształcie prostokątu 30x50, o powierzchni 1500m², jest ostatnią działką budowlaną na drodze, więc miejsce jest ciche i ustronne, idealne do mieszkania dla ludzi, którzy cenią sobie prywatność, dużo ciszy i zieleni.

Na podłączenie prądu została wydana promesa. Pozostałe media (miejska woda, kanalizacja i gaz ) znajduja sie 100 metrów od działki w drodze.

Okolica to domy jednorodzinne.

W niedalekiej odległości sklep. Stacja kolejki WKD jest oddalona od nieruchomości o ok. 1700 m.

Zapraszam na prezentację.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej