Brwinów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
330 000 PLN

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 935 m2. Nieruchomość jest zlokalizowana w podwarszawskiej miejscowości Brwinów.

Działka jest usytuowana bezpośrednio przy cichej utwardzonej drodze gminnej w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu można zrobić zakupy w okolicznym sklepie (Społem) oraz na targowisku miejskim w Brwinowie (ok. 1,5 km).

W ulicy znajdują się:
- wodociąg
- kanalizacja
- prąd
- gaz

Nieruchomość jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy, do której można dotrzeć zarówno samochodem (węzeł A2 w Pruszkowie, Obwodnica Żyrardowa (ul. Królewska), czy trasa S8), jak i transportem miejskim (przystanek PKP ok. 1,5 km - lub WKD Otrębusy ok. 2,8 km.)

W wolnych chwilach można wybrać się do Pruszkowa m.in. do:
- Nowa Stacja Pruszków, w którym znajduje się kino (ok. 7 km)
- Basen miejski w Pruszkowie (ok. 9 km)
- Liczne restauracje tj. Ucieranie Treści, LOFT food&music.

Teren jest płaski i porośnięty trawą.

W ofercie również możliwość kupienia drugiej działki o powierzchni 945m2 w cenie 312.000 zł


Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Umów się i obejrzyj tą działkę osobiście!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej