fbpx

Żółwin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
460 000 PLN
Powierzchnia
2 200 m2

Piękna działka budowlana w Żółwinie przy Podkowie Leśnej w otoczeniu lasów i nowej zabudowy o powierzchni 2200m2. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną lub bliźniaczą.
Wymiary działki 44x56. Prąd na działce, gaz w drodze. Teren płaski, dojazd drogą asfaltową i gruntową. Blisko przedszkole, szkoła podstawowa, korty, stadnina. Do kolejki WKD Podkowa Leśna Główna 5 minut samochodem, ok. 2,9km. Do przystanku autobusowego łączącego ze sobą miejscowości Żółwin, Podkowa Leśna, Brwinów ok. 200m.

Media: brak kanalizacji, prąd, gaz w drodze.

Zapraszam do kontaktu.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej