fbpx

Żółwin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
350 000 PLN
Powierzchnia
2 081 m2

Piękna działka budowlana w Żółwinie o całkowitej powierzchni 2081m2. i wymiarach 58,5mm. x 39m. Idealna na posadowienie rezydencji, budynku wolnostojącego lub budynku wolnostojącego z zabudowie bliźniaczej. Droga dojazdowa do działki utwardzona/polna. Media w ulicy przy działce to: wodociąg, gaz, prąd oraz linia telefoniczna. Piękna okolica, nowa zabudowa. Las, ścieżki rowerowe.

Jeśli chcesz mieszkać w pięknych warunkach przyrody...
Piękny i zielony las tętniący życiem oraz energia płynąca z siły natury - któż by nie chciał doświadczać tego na co dzień?
No właśnie… a ja chyba znam jedno takie miejsce, gdzie jest to możliwe! …i to nie tylko wiosną
Ktoś wkrótce zamieszka w tej oazie szczęścia i z pewnością znajdzie tutaj spokój oraz pełnię radości wśród tak bogatych w zieleń terenów.
Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego.

Zapraszam do kontaktu !

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej