fbpx

Brwinów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
249 000 PLN
Powierzchnia
1 447 m2

Działka budowlana o powierzchni 1447m2 o kształcie prostokąta i wymiarach 20m x 65m, znajdująca się w sąsiedztwie nowych budynków. Bardzo atrakcyjna cena jak na tę lokalizację i powierzchnię.

Działka położona jest w Brwinowie na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem na mieszkalnictwo jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze, jako przeznaczenie podstawowe.

* Działka położona w trzeciej linii zabudowy.
* Wszystkie media w drodze asfaltowej.
* Dojazd ulicą asfaltową i wjazd w gruntową.
* Działka położona jest około 1500m. od centrum Brwinowa.
* Do wjazdu na autostradę A2 około 6 km.

Brwinów to prężnie rozwijające się miasto, położone w odległości około 20km od centrum Warszawy i dobrze skomunikowane ze stolicą.

Skontaktuj się z nami w celu prezentacji!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej