fbpx

Podkowa Leśna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 230 000 PLN
Powierzchnia
1 368 m2

Działka Podkowa Leśna - najlepsza lokalizacja! Działka w samym centrum Podkowy Leśnej Głównej. Najlepsza w Mieście Ogrodzie lokalizacja. Doskonała komunikacja: 2 minuty pieszo do stacji WKD, 150 metrów do szkoły, przedszkola, poczty, banków, restauracji i lokalnego centrum handlowego, posterunek policji w odległości 300-400 metrów. Bardzo dobry dojazd do/z Warszawy autostradą A2 przez Domaniew na wysokości Pruszkowa (do pół godziny). Działka zabudowana ze wszystkich stron przez co bardzo bezpieczna, idealna na rezydencję. Typ własności: odrębna własność hipoteczna. Teren objety MPZP. Działka uzbrojona - gaz, kanalizacja, woda, prąd, telefon. Kształt regularny. Chodniki po obu stronach ulicy Miejskiej. To jest już ostatnia pozostająca w ofercie taka, prestiżowa działka w Podkowie w najbliższym sąsiedztwie WKD, szkół, przedszkoli i sklepów, lepszej oferty już nie będzie bo wszystkie działki w tym rejonie są już zabudowane.
Wymiary: 33,7x46x27,38x46,05

Serdecznie polecam.

Zapraszam do kontaktu.

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej