fbpx

Brwinów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
550 000 PLN
Powierzchnia
1 264 m2

Do sprzedania bardzo ładna zadrzewiona działka w Brwinowie o powierzchni 1264 mkw. i wymiarach 24 x 51. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy pozwalające na budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego. Dodatkowo wydane promesy z możliwością przyłączenia mediów przez PGE i PGNiG. W drodze dojazdowej o statusie gminnym wodociąg i kanalizacja. Ulica kameralna, ślepa, z nawierzchnią asfaltową. Bezpośrednie sąsiedztwo zabudowane - domy jednorodzinne.

Odległość od centrum miasta i stacji PKP ok, 1,8 km., alternatywnie możliwość korzystania z kolejki WKD w Otrębusach oddalonej ok. 2.6 km. Do Galerii Brwinów ok. 2,7 km, natomiast do Galerii Podkowa i Szkoły podstawowej nr.2 ok. 3,8 km.  Najbliższy sklep spożywczy w odległości 600 metrów.

Zapraszam do kontaktu.

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Sklep, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej