fbpx

Brwinów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
420 000 PLN
Powierzchnia
1 087 m2

Bardzo ładna działka zagospodarowana, obsadzona drzewkami o pow.1087 m2 położona w północnej części Brwinowa. Działka o wymiarach 23 x 48. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o pow 7m2, wprowadzony jest wodociąg, działka jest w całości ogrodzona. Kanalizacja w ulicy przy działce. Nieruchomość położona jest przy drodze utwardzonej gminnej o szerokości 4 metrów, przy której znajdują się media : woda, prąd, gaz, kanalizacja oraz telefon.

Działka położona jest wśród niskiej zabudowy domków jednorodzinnych. Blisko do centrum miasta a tym samym do sklepów, szkół, kościoła oraz stacji PKP (15 minut). INFORMACJE DODATKOWE: Gmina Brwinów to gmina miejsko-wiejska w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim. Na uwagę zasługuje specyficzny kształt gminy. Jej południowe obszary (obejmujące wsie Owczarnia, Żółwin i Terenia) są odcięte od głównej części gminy przez miasta Milanówek i Podkowę Leśną, stanowiące nie tylko odrębne jednostki administracyjne (gminy miejskie), ale również jednostki o innej przynależności powiatowej (powiat grodziski).
Gorąco polecam!

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej