fbpx

Żółwin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
289 000 PLN
Powierzchnia
1 070 m2

Działka budowlana w Żółwinie - pod lasem, nieopodal miasta - ogrodu Podkowy Leśnej.

Działka położona jest w nowej dzielnicy domów jednorodzinnych.

Dzięki drodze prywatnej miejsce jest bardzo ciche i spokojne.

Otulina lasu oraz małe zagęszczenie daje poczucie prywatności, będzie idealnym miejscem na dom całoroczny jak i letniskowy.

Działka znajduje się przy drodze prywatnej która prowadzi do lasu (jest on objęty planem zagospodarowania jako teren leśny, co oznacza iż nie będzie zabudowany).

Przez las można przejść pieszo do szkoły podstawowej z nowym boiskiem.

Działka ma kształt foremnego prostokąta o wymiarach 29 x 38, co umożliwi dogodne usytuowanie budynku. Ponadto wjazd na działkę od strony południowej ułatwi zbudowanie domu energooszczędnego lub pasywnego.

Sama działka jest w większości zalesiona, rosną na niej głównie drzewa iglaste oraz młode dęby i występuje ściółka leśna.

Poza zalesieniem działka posiada część widną i dobrze nasłonecznioną idealną pod budowę domu. Powierzchnia biologicznie czynna została ustalona na poziomie 60%, co pozwala na zabudowanie i utwardzenie aż 40% powierzchni. Przeważnie na podobnych terenach wartość powierzchni biologicznie czynnej wynosi aż 70-80%.

Na drogę prywatną przy której zlokalizowana jest działka wjeżdża się z głównej ulicy przy której znajduje się świeżo wybudowana ścieżka rowerowa.

Niedaleko przy tej ulicy znajduje się przystanek autobusowy, skąd można dojechać do Brwinowa (PKP - ok. 18 minut drogi), Podkowy Leśnej (WKD - ok. 7 minut drogi) oraz do Owczarni.

Samochodem dojazd zajmuje odpowiednio krócej, gdyż stacja WKD Podkowa Leśna Główna znajduje się w odległości zaledwie 3 kilometrów, natomiast wjazd na trasę katowicką znajduje się w odległości 5 kilometrów od działki.

W drodze prywatnej znajduje się prąd oraz gaz. Kanalizacja jest w planach - inwestycja się już rozpoczęła.

Najbliższy sklep spożywczy znajduje się kilkaset metrów od działki. W centrum podkowy znajduje się klika bardziej specjalistycznych sklepów, przedszkola, kolejna szkoła oraz restauracja i kawiarnie.

Zapraszam do kontaktu.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej