fbpx

Duchnice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 500 000 PLN
Powierzchnia
1 470 m2
Liczba pokoi
15

0% prowizji dla strony kupującej przy zakupie tej Nieruchomości.

SUPER LOKALIZACJA!

Mamy zaszczyt zaoferować przepiękną nieruchomość gruntową o powierzchni 14 600m2 zabudowaną Pałacem w stylu willi włoskiej z 1867 roku (projektu Stanisława Kierbedzia) o powierzchni użytkowej 1470m2, położoną w odległości 5km od granic Warszawy, w otoczeniu zabytkowego parku podworskiego, wpisanego do rejestru z licznymi okazami pomników przyrody. To unikatowa oferta znajdująca się 20 minut od centrum Warszawy.

Pałac projektu Stanisława Kierbedzia osiągnął już 145 lat, ale mimo to zachowany jest w dobrym stanie technicznym.

Pałac składa się z trzech kondygnacji, zbudowany jest z cegły, otynkowany i całkowicie podpiwniczony.


- Piwnice - 519m2, wysokość 2,55m (istnieje możliwość pogłębienia o 50 cm), pięknie zachowane sklepienia nadają bardzo urokliwy i niepowtarzalny nastrój.
- Parter - 519,55m2 - wysokość 4m - niepowtarzalność wnętrz sprzed lat.
- I piętro - 457m2 - wysokość od 1,55m do 5,55m oraz świetnie zachowana wieżyczka z punktem widokowym na całą posiadłość.

Pałac był remontowany w 1933 roku - wymieniono okna, położono blachę ocynkowaną na dach, pomalowano elewację zewnętrzną. W budynku istnieje ogrzewanie gazowe, zachowane są także piece kaflowe i czynne kominki.

Dojazd do pałacu prowadzi wzdłuż alei lip i pojedynczych drzew uznanych za pomniki przyrody - krajobrazowy, zabytkowy park wpisany do rejestru zabytków, jak również i unikatowy Pałac wpisany do ewidencji zabytków.

Z tą nieruchomością wiążą się ogromne możliwości inwestycyjne - można stworzyć ekskluzywny hotel z kawiarnią i restauracją w unikatowych podziemiach, klinikę urody SPA, szkołę, czy też kompleks sportu i turystyki.

Dużym atutem jest fakt, że od Konotopy przebiega autostrada A2 w odległości tylko 300m, a w odległości 700m obwodnica Warszawy S8, 3 kilometry do granicy Warszawy.

Obiekt położony przy drodze krajowej to zdecydowanie plus - z takiej odległości nie słychać już aut, a ewentualni odwiedzający trafią do nieruchomości bez trudu.

Istotną kwestią jest także możliwość uzyskania dotacji z Unii Europejskiej na remont budynku, co dodatkowo podnosi atrakcyjność tej oferty.

Skontaktuj się z nami w celu prezentacji!

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Blacha
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej