fbpx

Brwinów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
950 000 PLN
Powierzchnia
142 m2
Liczba pokoi
6

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży połowy bliźniaka.

Do sprzedania samodzielny i niezależny lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwu lokalowym w Brwinowie w otoczeniu nowych domów . Nieruchomość w trakcie budowy zostanie oddana do użytkowania w stanie deweloperskim. Budynek wybudowany solidnie i z materiałów dobrej jakości w technologii tradycyjnej murowanej z SOLBET'u, dach pokryty blachodachówką w kolorze ciemno grafitowym, pasywne okna PCV w kolorze ciemno grafitowym, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe oraz brama garażowa segmentowa z napędem elektrycznym. Instalacja c.o. z najnowszej generacji kotłem kondensacyjnym wzbogacona o ogrzewanie podłogowe (kuchnia, jadalnia, salon, łazienki, przedpokój). Instalacja elektryczna, internet, TV, domofon, oświetlenie zewnętrzne, instalacja alarmowa. Dom ocieplony styropianem grafitowym z tynkiem sylikatowo-silikonowym. Projekt architektoniczny przygotowany na indywidualne zamówienie. Rozkład pomieszczeń gwarantuje doskonałą funkcjonalność i użyteczność.

Parter:
- salon + aneks o powierzchni 39 m2
- gabinet o powierzchni 7,9 m2
- wiatrołap o powierzchni 3,4 m2
- wc o powierzchni 1,8 m2  z możliwością powiększenia
- kotłownia o powierzchni 3 m2
- garaż o powierzchni 17,1 m2

Piętro:
- pokój o powierzchni 10,6 m2
- pokój o powierzchni 10,4 m2
- pokój o powierzchni 13,2 m2
- pokój o powierzchni 12,5 m2
- garderoba o powierzchni 3,4 m2,
- łazienka o powierzchni 5,7 m2
- pralnia  o powierzchni 3,8 m2
- korytarz o powierzchni 10,1 m2

Na piętrze pomieszczenia bez skosów (pełna wysokość pokoi). Dodatkowo duży i funkcjonalny strych do własnej aranżacji. Dom na ogrodzonej działce, ułożony podjazd z kostki oraz opaska i taras. Możliwość wprowadzenia zmian w trakcie budowy aby maksymalnie dostosować dom do potrzeb Kupujących.

Kupujący zwolniony z PCC.

Termin oddanie budynku do użytkowania przewidziany na IV kwartał 2022r.

Zapraszam do kontaktu.

 • Materiał: Bloczki
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: Autostrada, Kolej, Autobus
 • Ujęcie wody: Studnia
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo - szczelne
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej