fbpx

Książenice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
580 000 PLN
Powierzchnia
142 m2
Liczba pokoi
5

TA OFERTA UMOŻLIWIA ZOBACZENIE NIERUCHOMOŚCI W FORMIE WIRTUALNEGO SPACERU.


Ogłoszenie dotyczy sprzedaży połowy bliźniaka w samym centrum Książenic.

Do sprzedania samodzielny i niezależny lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwu lokalowym w Książenicach w otoczeniu nowych domów przy nowo powstałej wykonanej z kostki drodze. Nieruchomość w trakcie budowy zostanie oddana do użytkowania w stanie deweloperskim. Budynek wybudowany solidnie i z materiałów dobrej jakości w technologii tradycyjnej murowanej z SOLBET'u, dach pokryty blachodachówką w kolorze ciemno grafitowym, pasywne okna PCV w kolorze ciemno grafitowym, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe oraz brama garażowa segmentowa z napędem elektrycznym. Instalacja c.o. z najnowszej generacji kotłem kondensacyjnym wzbogacona o ogrzewanie podłogowe (kuchnia, jadalnia, salon, łazienki, przedpokój). Instalacja elektryczna, internet, TV, domofon, oświetlenie zewnętrzne, instalacja alarmowa. Dom ocieplony styropianem grafitowym z tynkiem sylikatowo-silikonowym. Projekt architektoniczny przygotowany na indywidualne zamówienie. Rozkład pomieszczeń gwarantuje doskonałą funkcjonalność i użyteczność.

Parter: salon, kuchnia, gabinet, przedpokój, łazienka , wiatrołap, kotłownia oraz garaż.
Piętro: cztery pokoje, garderoba, łazienka, pralnia .

Na piętrze pomieszczenia bez skosów (pełna wysokość pokoi). Dodatkowo duży i funkcjonalny strych. Dom na ogrodzonej działce, ułożony podjazd z kostki oraz opaska i taras.

Kupujący zwolniony z PCC.

Termin oddanie budynku do użytkowania przewidziany na II kwartał 2021r.

Zapraszam na prezentację.

  • Materiał: Bloczki
  • Dach: Blachodachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • : Miejska
  • : Szambo
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej