Książenice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
469 000 PLN
Powierzchnia
142 m2

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży połowy bliźniaka w samym centrum Książenic.

Do sprzedania samodzielny i niezależny lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwu lokalowym w Książenicach w otoczeniu nowych domów przy nowo powstałej wykonanej z kostki drodze. Nieruchomość sprzedawana będzie w stanie deweloperskim. Budynek wybudowany solidnie i z materiałów dobrej jakości w technologii tradycyjnej murowanej z SOLBET'u, dach pokryty blachodachówką w kolorze ciemno grafitowym, pasywne okna trzyszybowe PCV w kolorze ciemno grafitowym, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe oraz brama garażowa segmentowa z napędem elektrycznym. Instalacja c.o. z najnowszej generacji kotłem kondensacyjnym wzbogacona o ogrzewanie podłogowe (kuchnia, jadalnia, salon, łazienki, przedpokój). Instalacja elektryczna, internet, TV, domofon, oświetlenie zewnętrzne, instalacja alarmowa. Dom ocieplony styropianem grafitowym z tynkiem sylikatowo-silikonowym. Projekt architektoniczny przygotowany na indywidualne zamówienie. Rozkład pomieszczeń gwarantuje doskonałą funkcjonalność i użyteczność.

Parter: salon, kuchnia, gabinet, przedpokój, łazienka , wiatrołap, kotłownia oraz garaż.
Piętro: cztery pokoje, garderoba, łazienka, pralnia .

Na piętrze pomieszczenia bez skosów (pełna wysokość pokoi). Dodatkowo duży i funkcjonalny strych. Dom na ogrodzonej działce, ułożony podjazd z kostki oraz opaska i taras .
Możliwość wprowadzania zmian w trakcie budowy aby maksymalnie dostosować dom do potrzeb Kupujących.
Przewidywany termin oddania do użytku 3-4 kwartał 2019r.
Kupujący zwolniony z PCC.

Zapraszam na prezentację.

  • Materiał: Bloczki
  • Dach: Blachodachówka
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

MiK Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MiK Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MiK Nieruchomości z siedzibą przy Powstańców Warszawy 23, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej