Ożarów Mazowiecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
630 000 PLN
Powierzchnia
135 m2
Liczba pokoi
4

Nowa inwestycja to zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej powstałych w Ożarowie Mazowieckim.

Ogromnym atutem inwestycji jest przede wszystkim lokalizacja. Pełny dostęp do infrastruktury i najważniejszych obiektów publicznych takich jak: centra handlowe, przedszkola, żłobek, szkoła podstawowa , dom kultury, poczta polska, sklepy spożywcze, gabinety kosmetyczne, przychodnie lekarskie i punkty usługowe czynią to miejsce bardzo atrakcyjnym.
Dogodne rozwiązania komunikacyjne, bezpośredni wylot na drogę krajową S8, autostradę A2, linia autobusowa oraz kolej miejska, dają możliwość sprawnego i szybkiego dojazdu do centrum Warszawy. Położenie miasta przy granicy Warszawy oraz systematyczny rozwój infrastruktury technicznej powodują, że Ożarów Mazowiecki staje się atrakcyjnym miejscem do lokowania tu osiedli mieszkaniowych, zarówno budownictwa wielorodzinnego, jak i domów jednorodzinnych.

Inwestycja składa się z domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, wybudowanych według projektu Dom w Klematisach 12 pracowni architektonicznej Archon. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, dbając o wygodę przyszłych mieszkańców, na etapie adaptacji projektu wprowadzone zostały zmiany w rozkładzie i przeznaczeniu niektórych pomieszczeń. Domy, charakteryzuje przede wszystkim przemyślana i funkcjonalna architektura zapewniająca komfort i wygodę mieszkania o każdej porze roku.
Inwestycja to nowoczesne, kameralne osiedle z gminną asfaltową drogą dojazdową, przed każdym z budynków znajduję się podjazd i miejsce parkingowe na drugi samochód.

Kupujący zwolniony z PCC.

Zapraszamy do kontaktu.

  • Materiał: Cegła
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Powstańców Warszawy 23, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej