fbpx

Grodzisk Mazowiecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
687 000 PLN
Powierzchnia
116,51 m2
Liczba pokoi
5

Prezentujemy na sprzedaż lokale w budynkach o podwójnej zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjne, z płaskim dachem gwarantującym pełna wysokość pomieszczeń na drugiej kondygnacji, bez skosów i obniżeń sufitu.

Ściany zewnętrzne ocieplone są warstwą styropianu o grubości 25 cm co przekłada się na wysoką energooszczędność poszczególnych lokali.

Komfort akustyczny. Między ścianami przylegających do siebie lokali ułożona jest wygłuszająca warstwa styropianu.

Solidne fundamenty. Bliźniaki posadowione są na lanej, monolitycznej, żelbetowej płycie z zabezpieczeniem od podłoża  warstwą styropianu XPS stanowiącego doskonałą izolację przeciwwilgociową i termiczną. Natomiast płyta żelbetowa daje większą stabilność niż klasyczne fundamenty, co zabezpiecza przed osiadaniem budynku i rysami przenoszącymi się na ściany.

Okna trzyszybowe systemu Aluplast Intertec 85 mm z dodatkową uszczelką międzyszybową i listwą przyparapetową  gwarantują doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Ponadto w salonie zastosowano okno przesuwne wykonane wg systemu Smart Slide. Okna te cechują się komfortem obsługi, osiadają innowacyjny przesuwu i mechanizm. Ruchome skrzydło, po jego odblokowaniu przesuwa się swobodnie i bez najmniejszego oporu. Dodatkowo pod progiem usytuowane są dwa równoległe poszerzenia gwarantujące stabilność i minimalizację tworzenia mostków cieplnych. W inwestycji dostępny jest również segment skrajny w cenie 739.000 zł

Parter:
- przedsionek 4,24m2,
- kuchnia 5,66m2,
- salon +jadalnia  21,72m2, 
- łazienka 1,35m2,
- pomieszczenie gospodarcze mogące spełniać funkcję garażu  17,74m2,
- pralnia/kotłownia  6,71m2, 

Piętro:
- 1 pokój  12,43m2,
- 2 pokój  14,29m2,
- 3 pokój  10,52m2,
- 4 pokój  12,03m2 ,
-  hol  3,90m2 , 
-  łazienka  5,84m2

Zapraszam na prezentację.

 • Dach: Papa
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej