fbpx

Otrębusy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
950 000 PLN
Powierzchnia
108,26 m2
Liczba pokoi
5

Kameralne Osiedle to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze, wykonywanych z myślą o mieszkańcach ceniących ciszę, bezpieczeństwo oraz estetykę. Planując inwestycję, w pierwszej kolejności zadbano o idealną lokalizację. 

Lokalizacja
Osiedle znajduje się w podwarszawskich Otrębusach obok Podkowy Leśnej w wyjątkowym miejscu nieopodal Lasu Młochowskiego. To idealna lokalizacja jeśli chcesz mieszkać w spokojnej okolicy z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Codziennie możesz korzystać z terenów zielonych z jednoczesną bliskością stolicy Polski. Droga do szkoły i na przystanek WKD (900m) jest oświetlona i bezpieczna dla dzieci.

Inwestycja składa się z 4 domów. 
Dom 1 i 2 (108,26 m2 powierzchni użytkowej):
– przestronne wejściem z miejscem na garderobę,
– otwarta przestrzeń dzienna z kuchnią dla całej rodziny,
– gabinet na parterze,
– 4 sypialnie,
– 2 łazienki,
– 2 miejsca postojowe naziemne,
– pełna własność działki.
Dom 3 i 4 (124,63 m2 powierzchni użytkowej ):
– przestronne wejściem z miejscem na garderobę,
– otwarta przestrzeń dzienna z kuchnią dla całej rodziny,
– 4 sypialnie,
– 2 łazienki,
– garaż i miejsce postojowe naziemne,
– pełna własność działki.

Ogłoszenie dotyczy Domu 2 z Mapy Inwestycji. 

Dostępne są:
- Dom 1 – pow. użytkowa 108,26 m2, działka 351 m2 – DOSTĘPNY,
- Dom 2 – pow. użytkowa 108,26 m2, działka 351 m2 – DOSTĘPNY,
- Dom 3 – pow. użytkowa 124,63 m2, działka 394 m2 – SPRZEDANY,
- Dom 4 – pow. użytkowa 124,63 m2, działka 336 m2 – DOSTĘPNY.

Dodatkowe informacje

Planowane rozpoczęcie budowy - marzec 2022
Planowane zakończenie budowy - II kwartał 2023
Przy rezerwacji podpisujemy umowę rezerwacyjną, a następnie umowę deweloperską.
Co ważne w przypadku inwestycji, będziesz właścicielem działki, na której znajduje się dom, w przeciwieństwie do większości inwestycji, w których uzyskujesz jedynie lokal mieszkalny z udziałem w częściach wspólnych.

Standard (najważniejsze informację)
Ściany zewnętrzne – ceramika poryzowana, Ściany pomiędzy budynkami – ściana podwójna murowana z przerwą dylatacyjną – wypełniona materiałem izolacyjnym, Dach – pełne deskowanie, blacha na rąbek stojący BUDMAT,Budynek ocieplony (20 cm, styropian grafitowy), cienkowarstwowa silikonowa wyprawa tynkarska, Deska elewacyjna lamele - UltraShield UH46 Newtechwood, Okna dachowe obrotowe Velux VELUX GLL 1061 TermoTechnology (dwa duże okna do każdego pokoju 78cmx160cm), Okna pionowe – rozwieralno-uchylne lub fix (zewnętrzne – antracyt, wewnętrzne – białe) - 3 szybowe, Okna pionowe -  3 szybowe, Plastixal model Serenity Premium (na parterze bez słupka z możliwością otwarcia na ogród dwóch dużych okien), Drzwi do budynku – wysokie i nowoczesne drzwi z pochwytem zamiast klamki Wikęd Premium Thermo, Tynki wewnętrzne parter – gipsowe maszynowe. Dostępne media w budynku: woda miejska, kanalizacja sanitarna, energia elektryczna, gaz. Instalacje dodatkowe: alarmu, sterowniki do pieca, sterownik do rekuperacji, pogodynka zewnętrza, peszel do fotowoltaiki, internet i tv w każdym pokoju na piętrze, antena satelitarna, światłowód. Ogrzewanie gazowe - kocioł kondensacyjny  Vitodens 111-W Viessmann ze zintegrowanym, ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u. Nowoczesne grzejniki Komex – model Rene. Rekuperator Komfovent Domekt R 400 H z obrotowym wymiennikiem ciepła. Zagospodarowanie terenu: utwardzony podjazd np. kostka brukowa, miejsce składowania odpadów, skrzynka pocztowa, numer domu, oświetlenie nad zadaszeniem wejścia, ogrodzenie.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu prezentacji.

 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Kort tenisowy, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Zabudowa niska, Szkoła
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Kolejka podmiejska
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne

M&K Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Heritage Concept dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Heritage Concept z siedzibą przy Rynek 2, 05-840 Brwinów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@mikbiuro.pl… czytaj więcej