DOM
na
SPRZEDAŻ
619 000 PLN
4 761,54 PLN/m2
GRODZISK MAZOWIECKI
Opis
Ruszył II Etap budowy nowych segmentów w Grodzisku Mazowieckim - tylko 2 km od centrum Grodziska Mazowieckiego. Nie przegap okazji, zapisz się na listę prezentacyjną już dzisiaj! I Etap inwestycji wyprzedał się w bardzo szybkim tempie!

Przedsprzedaż II Etapu inwestycji nowych segmentów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie bardzo blisko jego centrum.

Świetnie zlokalizowana inwestycja umożliwia dostanie się do centrum Grodziska w bardzo przystępnym czasie, a także sprawnie i szybko dojechać do obwodnicy Grodziska, autostrady A2 i drogi ekspresowej S8. Dzięki temu dojazd do Centrum Warszawy staje się łatwy i przyjemny

W centrum Grodziska znajdziemy m.in:

- kina,
- galerie handlową,
- centrum kultury,
- kościół,
- place zabaw i wiele innych miejsc ułatwiających codzienne życie mieszkańcom.

Projekt osiedla zakłada budowę dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych o powierzchni 99m2 z zielonymi ogrodami i przynależnym miejscem postojowym do każdego lokalu.

Prace przy nowej części obwodnicy Grodziska zostały już rozpoczęte dzięki czemu w jeszcze szybszy i przystępny sposób będą mieli Państwo możliwość z Grodziska we wszystkich kierunkach. Wjazd na obwodnice znajdować się będzie w promieniu 3 km od miejsca lokalizacji domów.

Cały teren zostanie ogrodzony. Od frontu zamontowane zostanie ogrodzenie z profilu, natomiast boki i tylna część ogrodu wykonana będzie z przęsła panelowego.

Wszystkie domy zostały zaprojektowane z najwyższą starannością – dzięki temu każde z pomieszczeń jest tu wyjątkowo funkcjonalne i ustawne. Sercem każdego domu będzie przestronny salon z kuchnią, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu.

W domach istnieje możliwość dodatkowego zagospodarowania poddasza.

Część elewacji pokryta zostanie naturalnym drewnem – modrzewiem syberyjskim, a dach estetyczną blachą na rąbek. W każdym z domów zainstalowana zostanie najwyższej klasy stolarka okienna i drzwiowa.

POMIESZCZENIA:

Część dzienna zlokalizowana jest na parterze budynku. W jej skład wchodzą:

- salon z miejscem na kominek,
- kuchnia,
- łazienka,
- garderoba
- kotłownia oraz hol.

W salonie oraz jadalni zastosowano bardzo duże okna i drzwi przesuwne umożliwiające wyjście na część ogrodową. Wszystkie przeszklenia, zarówno okna jak i drzwi przesuwne, zostały wyposażone w okucia trzyszybowe z ciepłą ramką renomowanej niemieckiej firmy Bregmann.

Część nocna znajduje się na piętrze, w jej skład wchodzą:

- 2 lub 3 pokoje,
- łazienka
- garderoba.

Termin oddania inwestycji opiewa na III kwartał 2023 roku.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej ilości informacji o inwestycji! 
Szczegóły oferty

Cena619 000 PLN

Cena za m24 761,54 PLN

Powierzchnia130 m2

Powierzchnia użytkowa111 m2

Powierzchnia działki125 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi4

Liczba pięter1