DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
520 000 PLN
577,78 PLN/m2
KANIE
Opis
Działka budowlana o powierzchni 900 m położona w Kaniach. Wymiary działki to szerokość 30m i głębokość 30m. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie domu jednorodzinnego oraz zabudowy gospodarczo-garażowej (decyzja wydana 02.10.2012r.)

* Media: prąd i gaz w ulicy (5m do działki), kanalizacja w ulicy (20m do działki), woda miejska w trakcie budowy (wydana decyzja przez gminę dla inwestycji polegającej na budowie sieci wodociągowej).
* Działka zlokalizowana w spokojnej okolicy, niska zabudowa domków jednorodzinnych, obok las, miłe i przyjazne sąsiedztwo.
* Działka po wykonanych badaniach archeologicznych oraz dopuszczona do zabudowy i zagospodarowania.

Lokalizacja i położenie działki jest jej atutem. Do przystanku WKD zaledwie kilka minut pieszo, ok. 500 m w linii prostej.

• • • Kanie położone są w powiecie Pruszkowskim w gminie Brwinów. Jest to bardzo popularna miejscowość położona w bliskiej okolicy Warszawy. Dogodny dojazd do stolicy kolejką WKD zajmuje ok.30 minut. Miłośnicy jazdy konnej odwiedzają tu Ośrodek Jazdy Konnej Patataj, organizujący co roku Mazowiecki Piknik Country. Intensywny okres zabudowy Kań przypada na ostatnie kilkanaście lat kiedy to zaczęto wydawać pozwolenia na wydzielanie z gruntów rolnych terenów pod budownictwo jednorodzinne. W okresie tym powstało wiele interesujących architektonicznie domów, umiejętnie wtopionych w istniejącą zieleń starodrzewu, dokończono elektryfikację ulic, a na wielu z nich położono asfaltową nawierzchnię. Wybudowano kilka obiektów handlowych i usługowych. Kanie z typowej wsi rolniczej przeobraziły się w ładną podwarszawską miejscowość stanowiącą uzupełnienie leżących na trasie WKD znanych miejscowości jak Komorów, Milanówek czy Podkowa Leśna. Osiedla się tu coraz więcej interesujących ludzi kultury, sztuki i rzemiosła. • • •

Skontaktuj się z nami w celu prezentacji!
Szczegóły oferty

Cena520 000 PLN

Cena za m2577,78 PLN

Powierzchnia działki900 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

PrądW drodze

GazW drodze

Ujęcie wodyMiejska w drodze